Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
700-1250mm Πλάτος 0.18-1.20mm Πάχος Προβαμμένο Χαλύβδινο Φύλλο για Εφαρμογές Πλάκας Εμπορευματοκιβωτίων
Λεπτομέρειες
| Εύρος πλάτους | 700 - 1250mm | Εύρος πάχους | 0,18 - 1,20 χλστ |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι | Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. | Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 |
| Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF | Τυπική συμμόρφωση | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS |
| Πάχος εκτύπωσης μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Σύνθεση Υλικού | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο | Επεξεργασία Επιφανειών | Κανονικό σπάγγο, μη σπάγγιλο |
| Διαστάσεις φύλλων | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | ||
| Επισημαίνω | Προβαμμένο φύλλο χάλυβα πλάτους 700-1250mm,Προβαμμένο φύλλο χάλυβα Πάχους 0,18-1 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάτος 700-1250mm, Πάχος 0.18-1.20mm Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο
Υψηλής ποιότητας προβαμμένα χαλύβδινα φύλλα διαθέσιμα σε διάφορα πλάτη και πάχη για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
Διαθέσιμοι τύποι προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume / Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο |
|---|
Προδιαγραφές πάχους
- Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0.12 - 3.0mm
- Χαλύβδινο φύλλο Galvalume: 0.25 - 3.0mm
- Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0.12 - 1.2mm
Διαστάσεις & Φυσικές Ιδιότητες
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2 - 8 Τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
Επιφανειακές Επεξεργασίες & Πρότυπα
| Τύποι επιφανειών |
Γαλβανισμένο: Κανονικό κρύσταλλο / χωρίς κρύσταλλο Ψευδάργυρος (Z30 - Z275) Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένο: Επιστρώσεις PE, HDP, SMP, PVDF |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Κέντρο προϊόντων
Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο (PPGI)
Χρωματιστές χαλύβδινες πλάκες που χρησιμοποιούν ψυχρής έλασης χάλυβα και γαλβανισμένο χάλυβα ως βασικά υλικά. Αυτά υφίστανται επιφανειακή προεπεξεργασία, συμπεριλαμβανομένης της απολίπανσης, του καθαρισμού και της χημικής επεξεργασίας μετατροπής, ακολουθούμενη από συνεχείς διαδικασίες επίστρωσης με κύλινδρο και ψησίματος.
Βασικά πλεονεκτήματα: Ελαφρύ, ελκυστική εμφάνιση, εξαιρετική αντιδιαβρωτική απόδοση και δυνατότητα άμεσης επεξεργασίας. Ιδανικό για κατασκευές, ναυπηγική, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές και ηλεκτρικές βιομηχανίες.
Γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο
Επιστρωμένα με ψευδάργυρο χαλύβδινα φύλλα που παρέχουν οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη σκουριάς. Περίπου ο μισός παγκόσμιος όγκος παραγωγής ψευδαργύρου χρησιμοποιείται για διαδικασίες γαλβανισμού.
Απαιτήσεις ποιότητας επιφάνειας
- Καταστάσεις επιφάνειας: Κανονικό κρύσταλλο, μικρό κρύσταλλο, μεγάλα κρύσταλλα
- Εμφάνιση: Πρέπει να είναι απαλλαγμένο από ατέλειες, συμπεριλαμβανομένης της μη επίστρωσης, οπών, ρωγμών, αφρού, υπερβολικού πάχους επίστρωσης, τριβής, βρωμιάς χρωμικού οξέος και λευκής σκουριάς
Χαλύβδινο πηνίο Galvalume
Σύνθεση κράματος: 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος και 2% πυρίτιο στερεοποιημένο στους 600°C. Χαρακτηρίζεται από πυκνή δομή κρυστάλλων τετραπλής σύνδεσης για ανώτερη απόδοση.
Οφέλη απόδοσης: 3 φορές καλύτερη αντοχή στη διάβρωση από τα καθαρά γαλβανισμένα φύλλα, όμορφη διακόσμηση επιφάνειας με άνθη ψευδαργύρου, εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα έως 300°C+, ιδανικό για σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακά αμπαζούρ.
Προτεινόμενο προϊόν: Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων
| Προϊόν | Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων |
|---|---|
| Εισαγωγή | Χρωματιστές πλάκες εκτυπωμένες σε γαλβανισμένα ή αλουμινισμένα υποστρώματα ψευδαργύρου χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Έντονα χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων μοτίβων μαρμάρου, παραλλαγής και ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0.17 - 1.5mm (Πλάτος μικρότερο από 1.5mm) |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um / 5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| ID πηνίου | Φ510mm / 610mm |
| Εφαρμογές | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 Τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC στην όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία πλακών υψηλής ποιότητας επίστρωσης, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις για χρωματιστές επιστρώσεις, γαλβανισμένες, αλουμινίου-ψευδαργύρου, ψευδαργύρου-αλουμινίου-μαγνησίου και αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου μεταλλικές πλάκες.
Στρατηγικές συνεργασίες: Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin ZongCheng Steel.
Πεδία εφαρμογής
- Κατασκευή χαλύβδινων κατασκευών
- Μεταλλικά δομικά υλικά
- Κατασκευή χαλύβδινων σιλό
- Αεραγωγοί
- Περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού
- Πλάκες οικιακών συσκευών
- Εξαρτήματα ανελκυστήρων
- Πλάκες καθαρισμού
- Εξαρτήματα αυτοκινήτων με σφράγιση
Η έμπειρη ομάδα μας (μέσος όρος 8+ ετών εμπειρίας στον κλάδο) παρέχει προσαρμοσμένες λύσεις προμήθειας και τεχνικές υπηρεσίες για εγχώρια και διεθνή έργα μηχανικής.
Όραμα εταιρείας: Δέσμευση να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας επίστρωσης και επιμετάλλωσης στην Κίνα, εστιάζοντας σε τέλειες λύσεις ζήτησης και βιώσιμες συνεργασίες.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

