Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ανθεκτικό στη διάβρωση γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο Galvalume AZ150 AZ120 με μεγάλη αντοχή σε εξωτερικούς χώρους
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm |
| Πάχος μόνιμου αποθέματος | 0.4mm4.0mm | Πλάτος πάγιου αποθέματος | 1000mm1800mm |
| Στρώμα ψευδάργυρου | 80 γρ έως 270 γρ | ||
| Επισημαίνω | Γαλβανισμένη Χαλύβδινη Σπείρα Υψηλής Αντοχής στη Διάβρωση,AZ150 AZ120 Galvalume Coil,Πηνίο Aluzinc Steel Long Outdoor Durability |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανθεκτικός στη διάβρωση γαλβανισμένος χάλυβας και χάλυβας Galvalume
Προϊόντα υψηλής ποιότητας γαλβανισμένου χάλυβα και χάλυβα Galvalume AZ150 και AZ120 που προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας, χάλυβας Alumzinc |
| Ετήσια παραγωγικότητα | 200.000 μετρικοί τόνοι/έτος |
| Εύρος πάχους | 0,12 - 3,0 mm |
| Διαθέσιμα πλάτη | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3 - 8 Μετρικοί τόνοι |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508mm ή 610mm |
| Πρότυπα ποιότητας | Εμπορική ποιότητα: SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042, ASTM A792M Δομική ποιότητα: S280GD, S350GD, G550, Πλήρως σκληρή ποιότητα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λιπασμένο / Μη λιπασμένο |
| Εγγύηση ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικές συνθήκες |
| Επιλογές κρυστάλλων | Χωρίς κρύσταλλο / Κανονικός κρύσταλλος / Μικρός κρύσταλλος / Μεγάλος κρύσταλλος |
Διαθέσιμα κινεζικά εργοστάσια
WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baotou, Lianyuan, Tangshan, Jinan, Panzhihua, Kunming και άλλα εξειδικευμένα εργοστάσια.
Τύποι προϊόντων & Συσκευασία
| Τύπος προϊόντος | Εύρος μεγέθους | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα | 0,25 - 3,0mm × 1000×2000mm/1250×2500mm/1500×3000mm | Ξύλινες παλέτες | Εντός 3 τόνων ανά συσκευασία | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη |
| Γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα | 0,12 - 3,0mm × 1000/1250mm/1500mm × Πηνίο | Ξύλινο πλαίσιο | 2 - 8 Τόνοι | Μπορεί να χωριστεί σε μικρότερα πηνία |
| Γαλβανισμένες λωρίδες χάλυβα | 0,12 - 3,0mm × Πλάτος 10 - 1500mm × Πηνίο | Ξύλινες παλέτες | Εντός 3 τόνων | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη |
Βασικά χαρακτηριστικά
- Μεγάλη ανθεκτικότητα με ισχυρή αντοχή στη διάβρωση και λαμπερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης, βαφής και συγκόλλησης
- Κατάλληλο για κατασκευή με διαδικασίες διαμόρφωσης, πίεσης και κάμψης
Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας
Κανονικός κρύσταλλος: Φυσικά σχηματιζόμενος χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά τη διαδικασία γαλβανισμού
Μίνι κρύσταλλος: Περιορισμένος σχηματισμός κρυστάλλων μέσω μειωμένης περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή εμφύσησης ψευδαργύρου σε σκόνη
Εξαιρετικά λείο: Ο μίνι κρύσταλλος περαιτέρω περασμένος από δέρμα για ανώτερη λεία επιφάνεια
Βιομηχανικές εφαρμογές
Κατασκευές: Στοιχεία στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, περσίδες παραθύρων
Οικιακές συσκευές: Πλυντήρια, ψυγεία, κλιματιστικά, συστήματα εξαερισμού
Μεταφορές: Εξαρτήματα αυτοκινητοβιομηχανίας, φράχτες αυτοκινητοδρόμων, διαφράγματα πλοίων
Βιομηχανικός εξοπλισμός: Πίνακες ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματοι πωλητές
Έπιπλα & Ιατρικά: Αμπαζούρ, πάγκοι, σήμανση, ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα εταιρείας
- Μεγάλο διαθέσιμο απόθεμα που υπερβαίνει τους 10.000 τόνους με ολοκληρωμένη κάλυψη εύρους μεγεθών
- Γρήγορη παράδοση ειδικών υλικών και προσαρμοσμένων προδιαγραφών
- Ανταγωνιστικές τιμές μέσω λειτουργιών μεγάλης κλίμακας και βελτιστοποιημένης εφοδιαστικής αλυσίδας
- Ολοκληρωμένες υπηρεσίες επεξεργασίας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της ισοπέδωσης
- Αφιερωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση με διασφάλιση ποιότητας και πολιτικές αντικατάστασης
Ανωτερότητα προϊόντος
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
Επιτρεπόμενη μηχανική κατεργασία
Υψηλή θερμική αντοχή
Ανώτερη ανακλαστικότητα
Αποτελεσματική απόδοση κόστους
Πλήρως ανακυκλώσιμο & επαναχρησιμοποιήσιμο
Συνιστώμενα προϊόντα

