Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
ASTM A653 CS Τύπου Β G60 G90 Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο και Λωρίδα για Εφαρμογές Πλάκας Εμπορευματοκιβωτίων
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Πάχος | 0,12-3mm |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 1000mm, 1250mm | Βάρος πηνίου | 3-8 MT |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 | Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Πάχος φύλλου | 0.25 - 3,0 mm | Μέγεθος φύλλου | 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm |
| Πάχος πηνίου | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος πηνίου | 1000/1250mm/1500mm |
| Μονάδες | 0.123.0mm | πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm |
| Μόνιμη Απογραφή | Πάχος 0,4mm-4,0mm, πλάτος 1000mm-1800mm | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα ASTM A653 CS Type B,Ταινία γαλβανισμένου χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου G60 G90,Εφαρμογή πλάκας δοχείου Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επιψευδαργυρωμένοι Χαλύβδινοι Τροχοί ASTM A653 CS Τύπου B G60 G90
Υψηλής ποιότητας επιψευδαργυρωμένοι χαλύβδινοι τροχοί και λωρίδες κατασκευασμένοι σύμφωνα με διεθνή πρότυπα με ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Επιψευδαργυρωμένος Χαλύβδινος Τροχός |
| Βασικό Μέταλλο | Επιψευδαργυρωμένοι Χαλύβδινοι Τροχοί, Επιψευδαργυρωμένοι Χαλύβδινοι Τροχοί |
| Ετήσια Παραγωγικότητα | 200.000 MT/Έτος |
| Εύρος Πάχους | 0,12 - 3,0 mm |
| Τυπικό Πλάτος | 1000 mm, 1250 mm |
| Βάρος Τροχού | 3 - 8 MT |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική Διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Λιπασμένο / Μη Λιπασμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 Χρόνια Αντοχή σε Εξωτερικούς Χώρους |
| Επιλογές Κρυστάλλων | Χωρίς Κρύσταλλο / Κανονικός Κρύσταλλος / Μικρός Κρύσταλλος / Μεγάλος Κρύσταλλος |
Διαθέσιμες Πηγές Εργοστασίων
WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baotou, Lianyuan, Tangshan, Jinan, Panzhihua, Kunming, και άλλα εξειδικευμένα εργοστάσια
Τύποι Προϊόντων & Συσκευασία
| Τύπος Προϊόντος | Εύρος Μεγέθους | Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Επιψευδαργυρωμένο Φύλλο Χάλυβα | 0,25 - 3,0mm × 1000×2000mm/1250×2500mm/1500×3000mm | Ξύλινες Παλέτες | Εντός 3 τόνων ανά συσκευασία | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη |
| Επιψευδαργυρωμένος Χαλύβδινος Τροχός | 0,12 - 3,0mm × 1000/1250mm/1500mm × Τροχός | Ξύλινο Πλαίσιο | 2 - 8 Τόνοι | Μπορεί να χωριστεί σε μικρούς τροχούς |
| Επιψευδαργυρωμένες Χαλύβδινες Λωρίδες | 0,12 - 3,0mm × Πλάτος 10 - 1500mm × Τροχός | Ξύλινες Παλέτες | Εντός 3 Τόνων | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Μεγάλη ανθεκτικότητα με ισχυρή αντοχή στη διάβρωση και λαμπερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης, βαφής και συγκόλλησης
- Κατάλληλο για κατασκευή με διαμόρφωση, πρεσάρισμα και κάμψη
Επιλογές Φινιρίσματος Επιφάνειας
Κανονικός Κρύσταλλος: Φυσικά σχηματιζόμενος χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά την επιψευδαργύρωση
Μίνι Κρύσταλλος: Περιορισμένος κρύσταλλος που σχηματίζεται με μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή με εμφύσηση ψευδαργύρου σε σκόνη
Εξαιρετικά Λείο: Μίνι κρύσταλλος περαιτέρω περασμένος από κύλινδρο για ανώτερη ομαλότητα
Εφαρμογές
Κατασκευές: Στοιχεία στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, ρολά παραθύρων
Οικιακές Συσκευές: Πλυντήρια ρούχων, ψυγεία, κλιματιστικά, συστήματα εξαερισμού
Μεταφορές: Εξαρτήματα αυτοκινητοβιομηχανίας, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
Βιομηχανικές: Πίνακες ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματοι πωλητές
Έπιπλα: Αμπαζούρ, πάγκοι, πινακίδες, ιατρικές εγκαταστάσεις
Επισκόπηση Εταιρείας
Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία και εμπορία επιψευδαργυρωμένων φύλλων και τροχών, στρατηγικά τοποθετημένοι κοντά στο λιμάνι της Σαγκάης για βέλτιστα πλεονεκτήματα εξαγωγής. Διατηρούμε ισχυρές συνεργασίες με μεγάλα χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Shougang, Angang, Handan, Tang Steel, Bensteel και Baosteel.
Πλεονεκτήματα Εταιρείας
- Μεγάλο Αποθηκευμένο Απόθεμα: Πάνω από δέκα χιλιάδες τόνοι με εύρος πάχους 0,4mm-4,0mm και εύρος πλάτους 1000mm-1800mm
- Γρήγορη Παράδοση: Ειδικά υλικά, εξαιρετικά υψηλές στρώσεις ψευδαργύρου και ασυνήθιστες προδιαγραφές παραδίδονται εντός των καθορισμένων χρονικών πλαισίων
- Ανταγωνιστικές Τιμές: Μεγάλες λειτουργίες με εκπτώσεις εργοστασίων και βελτιστοποιημένο κόστος logistics
- Υπηρεσίες Επεξεργασίας: Ολοκληρωμένη κοπή, ισοπέδωση και επεξεργασία προσαρμοσμένων προδιαγραφών
- Αξιόπιστη Εξυπηρέτηση μετά την Πώληση: Αφοσιωμένο τμήμα εξυπηρέτησης για διασφάλιση ποιότητας και υποστήριξη πελατών
Ανωτερότητα Προϊόντος
Καλή Αντοχή στη Διάβρωση
Επιτρεπόμενη Μηχανουργική Επεξεργασία
Υψηλή Θερμική Αντοχή
Εξαιρετική Ανακλαστικότητα
Αποτελεσματική Απόδοση Κόστους
Ανακυκλώσιμο και Επαναχρησιμοποιήσιμο
Συνιστώμενα προϊόντα

