Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
SGC340 Τύπος Β Z275 Ζινκωτά υψηλής αντοχής επικαλυμμένα με ψευδάργυρο χαλύβδινο φύλλο και περιέλιγμα
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle | Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm |
| Πάχος φύλλου | 0.25 - 3,0 mm | Πάχος πηνίου | 0,12 - 3,0 χλστ |
| Πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm | Συσκευασία Φύλλων | ξύλινες παλέτες |
| Συσκευασία σπειρών | Ξύλινο πλαίσιο | ||
| Επισημαίνω | Γαλβανισμένο Χάλυβα SGC340 Τύπου Β,Z275 Ζυγισμένη τροχιά χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου,Χάλυβας με επίστρωση ψευδαργύρου υψηλής αντοχής |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ελάσματα και πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα SGC340 Z275
Προϊόντα γαλβανισμένου χάλυβα τύπου Β SGC340 υψηλής αντοχής με εμβάπτιση σε καυτό ψευδάργυρο, με ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα |
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμινίου-ψευδαργύρου |
| Παραγωγικότητα | 200.000 τόνοι/έτος |
| Πάχος | 0,12 - 3,0 mm |
| Πλάτος | 1000 mm, 1250 mm |
| Βάρος πηνίου | 3 - 8 τόνοι |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λιπασμένο / Μη λιπασμένο |
| Εγγύηση ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους |
| Επιλογές κρυστάλλων | Χωρίς κρυστάλλους / Κανονικοί κρύσταλλοι / Μικροί κρύσταλλοι / Μεγάλοι κρύσταλλοι |
Διαθέσιμοι τύποι προϊόντων
| Τύπος προϊόντος | Εύρος μεγέθους | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα | 0,25 - 3,0mm × 1000×2000mm/1250×2500mm/1500×3000mm | Ξύλινες παλέτες | Έως 3 τόνοι ανά συσκευασία | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη |
| Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα | 0,12 - 3,0mm × 1000/1250mm/1500mm × Πηνίο | Ξύλινο πλαίσιο | 2 - 8 τόνοι | Μπορεί να χωριστεί σε μικρά πηνία |
| Λωρίδες γαλβανισμένου χάλυβα | 0,12 - 3,0mm × Πλάτος 10 - 1500mm × Πηνίο | Ξύλινες παλέτες | Έως 3 τόνοι | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη |
Βασικά χαρακτηριστικά
- Μεγάλη ανθεκτικότητα με ισχυρή αντοχή στη διάβρωση και λαμπερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης, βαφής και συγκόλλησης
- Κατάλληλο για κατασκευή με διαμόρφωση, πτύχωση και κάμψη
Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας
Κανονικοί κρύσταλλοι: Φυσικά σχηματιζόμενοι χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά τη γαλβάνιση
Μίνι κρύσταλλοι: Περιορισμένος σχηματισμός κρυστάλλων μέσω μειωμένης περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή εμφύσησης ψευδαργύρου σε σκόνη
Εξαιρετικά λείοι: Μίνι κρύσταλλοι περαιτέρω επεξεργασμένοι για ανώτερη ομαλότητα
Εφαρμογές
- Κατασκευές: Στοιχεία στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, ρολά παραθύρων
- Οικιακές συσκευές: Πλυντήρια, ψυγεία, κλιματιστικά, συστήματα εξαερισμού
- Μεταφορές: Αυτοκινητοβιομηχανικά εξαρτήματα, φράχτες αυτοκινητοδρόμων, διαφράγματα πλοίων
- Βιομηχανικές: Ερμάρια ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματοι πωλητές
- Έπιπλα: Αμπαζούρ, πάγκοι, σήμανση, ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα εταιρείας
- Μεγάλο διαθέσιμο απόθεμα: Πάνω από 10.000 τόνοι με εύρος πάχους 0,4mm-4,0mm και εύρος πλάτους 1000mm-1800mm
- Γρήγορη παράδοση: Ειδικά υλικά και ασυνήθιστες προδιαγραφές παραδίδονται εντός των καθορισμένων χρονικών πλαισίων
- Ανταγωνιστικές τιμές: Μεγάλες λειτουργίες με βελτιστοποιημένο κόστος logistics και κατασκευής
- Υπηρεσίες επεξεργασίας: Δυνατότητες κοπής, ισοπέδωσης και προσαρμοσμένου μεγέθους
- Ολοκληρωμένη υποστήριξη μετά την πώληση: Αφιερωμένο τμήμα εξυπηρέτησης για διασφάλιση ποιότητας και υποστήριξη πελατών
Ανωτερότητα προϊόντος
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
- Επιτρεπόμενη μηχανική επεξεργασία
- Υψηλή θερμική αντοχή
- Ανώτερη ανακλαστικότητα
- Αποδοτική απόδοση
- Ανακυκλώσιμο και επαναχρησιμοποιήσιμο
Συνιστώμενα προϊόντα

