-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
ASTM A653 CS Τύπος Β Ζυγισμένη τροχιά και φύλλο χάλυβα με G30 G60 G90 ελαχιστοποιημένα για εφαρμογές πλακών δοχείων
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πάχος φύλλου | 0.25 - 3,0 mm |
| Πάχος πηνίου | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm |
| Μόνιμη Απογραφή | Πάχος 0,4mm-4,0mm, πλάτος 1000mm-1800mm | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα ASTM A653 CS Type B,G30 G60 G90 Ελαχιστοποιημένο Γαλβανισμένο Χάλυβα,Πλάκα δοχείου Χάλυβας με επίστρωση ψευδαργύρου |
||
Υψηλής ποιότητας προϊόντα γαλβανισμένου χάλυβα με G30, G60, G90 ελαχιστοποιημένες επιλογές επικάλυψης ψευδαργύρου για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και αντοχή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
| Μηχανοκίνητα | Τεχνουργήματα από χαλύβδινο |
| Ετήσια παραγωγικότητα | 200,000 MT/έτος |
| Περιοχή πάχους | 0.12-3mm |
| Επιλογές πλάτους | 1000 mm, 1250 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 MT |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιωμένα / μη ελαιωμένα |
| Εγγύηση ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους |
| Επιλογές σπάνγκελ | Κανένας Σπάνγκελ / Κανονικός Σπάνγκελ / Μικρός Σπάνγκελ / Μεγάλος Σπάνγκελ |
Η WISCO, η Capital Steel (Shougang), η Ansteel, η Baotou, η Lianyuan, η Tangshan, η Jinan, η Panzhihua, η Kunming και άλλα εξειδικευμένα εργοστάσια.
| Τύπος προϊόντος | Πεδίο μεγέθους | Πληροφορίες συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα | 0.25 - 3,0 mm x 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Άλλες συσκευές | Μέσα σε 3 τόνους ανά συσκευασία | Διαθέσιμα επιμέρους μήκη |
| Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα | 0.12 - 3,0 mm x 1000/1250 mm/1500 mm x σπείρα | Δαχτυλίδι | 2 - 8 τόνους | Μπορούν να χωριστούν σε μικρότερες περιστροφές |
| Ζυγισμένες ταινίες χάλυβα | 0.12-3.0 mm x πλάτος 10 - 1500 mm x σπείρα | Άλλες συσκευές | Μέσα σε 3 τόνους | Διαθέσιμα μεγέθη προσαρμοσμένα |
- Μακροχρόνια αντοχή με ισχυρή αντοχή στη διάβρωση και γυαλιστερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες σχηματισμού, βαφή και συγκόλληση
- Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την επεξεργασία οχημάτων
Κανονικός Σπάνγκελ:Φτιάχνονται φυσικά χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά τη διάρκεια της γαλβανικής διαδικασίας.
Μίνι Σπάνγκελ:Ελαττωματικό σχηματισμό σπαγκλών που επιτυγχάνεται με τη μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή με τη χρήση ειδικού εξοπλισμού.
Εξαιρετικά ομαλή:Η επιφάνεια του μικρού σπαγκουνιού επεξεργάζεται περαιτέρω μέσω της επιδερμίδας για ανώτερη ομαλότητα.
- Κατασκευή:Συσκευές οροφών, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, μαντήλες παραθύρων
- Οικιακές συσκευές:Πλυντήρια ρούχων, ψυγεία, κλιματιστικά, συστήματα εξαερισμού
- Μεταφορά:Συστατικά αυτοκινήτων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων, διαφράγματα πλοίων
- Βιομηχανικά:Συσκευές χειρισμού, ψυκτικού εξοπλισμού, αυτόματων πωλητών
- Έπιπλα:Φωτοστάτες, πάγκοι, σήματα, ιατρικές εγκαταστάσεις
Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία κιβωτίων και κυλίνδρων και στις εμπορικές υπηρεσίες, με στρατηγική θέση κοντά στο λιμάνι της Σαγκάης για βέλτιστα εξαγωγικά πλεονεκτήματα.Η εταιρεία μας διατηρεί ισχυρές συνεργασίες με μεγάλα χάλυβα, συμπεριλαμβανομένου του Shougang., Angang, Handan, Tang Steel, Bensteel, και Baosteel.
- Μεγάλη διαρκής απογραφή:Πάνω από δέκα χιλιάδες τόνοι αποθέματος με εύρος πάχους 0,4 mm-4,0 mm και πλάτος 1000 mm-1800 mm
- Γρήγορη παράδοση:Ειδικά υλικά, υψηλά στρώματα ψευδαργύρου και ανώμαλες προδιαγραφές που παραδίδονται εντός καθορισμένων χρονοδιαγραμμάτων
- Ανταγωνιστικές τιμές:Μεγάλης κλίμακας δραστηριότητες με εκπτώσεις εργοστασίου και βελτιστοποιημένη εφοδιαστική διασφαλίζουν τις κορυφαίες τιμές στην αγορά
- Υπηρεσίες επεξεργασίας:Παρέχονται ολοκληρωμένες υπηρεσίες κοπής, ισοπέδωσης και προσαρμοσμένου μεγέθους
- Υποστήριξη μετά την πώληση:Ειδικό τμήμα εξυπηρέτησης για την εξασφάλιση της ποιότητας και την ικανοποίηση των πελατών
- Εξαιρετικές ιδιότητες αντοχής στη διάβρωση
- Επαρκής επεξεργαστική ικανότητα
- Υψηλές δυνατότητες θερμικής αντοχής
- Υψηλότερη αντανάκλαση φωτός
- Αποδοτική από πλευράς κόστους και αποτελεσματική απόδοση
- Πλήρως ανακυκλώσιμα και επαναχρησιμοποιήσιμα πολλές φορές

