Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
316Ti φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm φύλλο SS τεχνική ψυχρού έλασης από την TISCO
| Βαθμός υλικού: | 316TI |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 0,4 - 3,0 χιλιοστά |
| Πάχος κρύου έλασης: | 0.3mm3mm |
Παρασκευαστής Απευθείας πώληση ASTM 201 304 316L Hex Bar από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Heat Resistant Grade 321 Stainless Steel Plate ΑΣΤΜ Α240 Alloy 321 Sheet (Αλλαγές από χάλυβα)
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ελαστικό χαλύβδινο φύλλο ASTM A240 304L Δυνατότητα 0,6 mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
AISI304 Ψυχρό έλασης εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα βολής σε μήκους 3m 4m 6m
| Βαθμός υλικού: | AISI304 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Bright, Shot Blasting |
| Τεχνικές: | Ψυχρής έλασης, Γυάλισμα |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Λάμψη φωτεινής επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα ASTM A276 Standard σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Τίσκο 304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm πάχος Κρύο έλαση με μέγεθος 4FT * 8FT σε απόθεμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
0.4 - 3,0 mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Εύρος πάχους: | 0,4 - 3,0 χιλιοστά |
|---|---|
| Βαθμός υλικού: | 304L (1.4306) |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο: | 18-20% |
2B Επεκάλυψη από χάλυβα από χάλυβα ανοξείδωτο 304L που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

