Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
EN 2.4660 Χωρίς ραφές σωλήνες από κράμα νικελίου DN8 - DN400 με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| Προϊόντα: | Ν08020 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Λύκος 20 (UNS N08020) 2.4660 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Φωτεινά γυαλισμένες στρογγυλές ράβδοι / μαύρες ράβδοι κράμα νικελίου C276 Στρογγυλές ράβδοι Διαμέτρου 4 - 330 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy c276 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 330 mm |
Ανθεκτική στη θερμότητα 304H SS Πλάκα για εξαρτήματα φούρνου Πυροστασιακά δοχεία
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / S30409 |
| Πάχος: | 3.0 - 80.0mm |
EN 1.4529 / UNS N08926 Νικέλιο Σύνθεμα Χωρίς Σύνδεση σωλήνες Custom Cutting οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Χωρίς έλξη σωλήνα Hastelloy C276 νικελίου κράμα OD10 - 219mm Custom κόψιμο οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |

