Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
316L Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος με Λαμπερή Επιφάνεια και Μέγεθος S6-S65mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | S4-S70 |
| Μέγεθος: | S6-S65mm |
ASTM A276 316 Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Κίνα 302 Ανοξείδωτο Ατσάλι Φύλλο 0.1 - 3.0mm Ψυχρής Κύλισης Πλάκα με Φινίρισμα 2B
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας SUS 301, πάχους 0,3mm x πλάτους 90mm, ψυχρής έλασης με φινίρισμα 2B
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Πιστοποιητικό EN 10204-3.1 Ψυχρής Έλασης Γυαλισμένο Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα 304L
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα ψυχρής έλασης ποιότητας 304L με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,1 - 5,0mm σε απόθεμα
| Αριθμό μοντέλου: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα DIN 1.4306 ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια πάχους 0,3 - 3,0 mm Φύλλο SS 304L
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304L ψυχρής έλασης ASTM A240 με γυαλισμένη επιφάνεια UNS S30403 Πλάκα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
EN 10088-2 Κατηγορία 1.4306 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm ψυχρά κυλούμενα με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πιστοποιημένο φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304L σύμφωνα με το EN 10204-3.1, ψυχρής έλασης με πάχος 0,3 - 3,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

