Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
AISI 420 Ψυχρά Τραβηγμένη Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή φινίρισμα
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Posco 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα, ψυχρά τυλιγμένη με φωτεινή επιφάνεια για την αγορά της Ρωσίας
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 321 πλάτους 1500mm, θερμής έλασης, πάχους 3,0 - 80,0mm από TISCO
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
UNS S21800 / Νιτρονικό 60 Αυστενίτικο ανοξείδωτο σίδηρο στρογγυλή ράβδος Διαμέτρου 10 - 350 mm Ζεστά κυλούμενα σφυρηλατημένα ράβδια
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S21800 / Νιτρονική 60 |
| Διάμετρος: | 10 - 350 mm |
EN 1,4306 ανοξείδωτες λουρίδες ASTM A240 0.03mm3.0mm AISI 304L
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Ελαφριά 1/4H 1/2H 3/4 FH Ατσάλινη ταινία Βαθμός 304 / 304L Δυνατότητα 0,1 - 3,0 mm Ψυχρά
| Προϊόντα: | Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
304 / 1.4301 / AISI304 Ss Δυνατότητα ταινίας 0,3 - 2,0 mm 2B BA NO.4 Τελική επεξεργασία
| Προϊόντα: | Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Ζεστό ελαστικοποιημένα και συγκολλημένα άξονα I / άξονα H από άξονα H 304 316L 310S 321 347 2205 904L
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
ανοξείδωτος Hexagon φραγμός ASTM A276 S4-S60 3m 316L φωτεινός
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L / 1.4404 / TP316L
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | TP316L |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

