Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα έξαγωνο μπάρα / έξαγωνο ράβδος SS304 με μέγεθος S6-S65mm και φινίρισμα ψυχρής έλξης
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Εξάγωνη Ράβδος από Γυαλισμένο Λαμπερό Ανοξείδωτο Ατσάλι SS304 SS316 Βαθμοί σε Μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Μη μαγνητική λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 με φινίρισμα BA πάχους 0,25mm-3mm, πρότυπο JIS
| Πάχος: | 0,25mm-3mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 51500mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
JIS G4303 SUS304 Ζώνη από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα, έλασης ψυχρής έλασης, με γυαλισμένη επιφάνεια και σπείρα SS πάχους 2 mm
| Πάχος: | 0,1 mm-3 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm-10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Πλάτος: | 5-1500 mm (ψυχρής έλασης), 10-2000 mm (θερμής έλασης) |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 με γυαλιστερό φινίρισμα καθρέφτη και σχέδιο κυματισμού νερού, πάχους 0,3-2,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη ράβδος που έχει τραβηχτεί και γυαλιστεί με κρύο σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Προσαρμοσμένο 20mm-1500mm μήκος κρύο κυλίνδρων γυαλισμένη επιφάνεια SS 316L από ανοξείδωτο χάλυβα Strip Roll Coil
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
SUS 316 Στρογγυλή ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,08-3,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Κρυοσυσταθείσα 301 304 316L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα SS πλάτος ταινίας 6 - 610 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Κρύο έλαση 444 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια σε 1220*2440mm για δεξαμενή νερού
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

