Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
High-Quality XM-19 Stainless Steel Bar for Industrial Machinery and Precision Engineering
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | Xm-19 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
SUS301 Πλήρης σκληρότητας ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα Stock Thin Gauge Strip με εξαιρετική αντοχή
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |
Τύπος 316Ti Τιτανίου Σταθεροποιημένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti / 1.4571 |
| Δάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
Θάλασσας βαθμός 316LMod Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα για υπεράκτιες δομές και περιβάλλοντα αλμυρού νερού
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316LMOD |
| Δάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti, τιτανίου σταθεροποιημένο ASTM A240, υψηλή αντοχή στη διάβρωση για χημική επεξεργασία
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti |
| Δάχος: | 3.0 - 80.0mm |
Υψηλή σκληρότητα 630 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος πλάκας 1,0 - 6,0 mm ASME SA240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 630 / 17-4PH |
| Πάχος: | 1.0 - 6.0 χιλ. |
Το EN 1,4466 πάχος πιάτων φύλλων ανοξείδωτου το EN 10088 0,5 - 20.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
630 Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες Τιτάνιο Σταθεροποιημένη ποιότητα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 321 |
| Δάχος: | 3.0 - 80.0mm |
ASTM A666 301 Πλήρης σκληρότητας ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής ψυχρά ελαστικές ταινίες για εξαρτήματα αυτοκινήτων
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |

