Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,3-3,0 mm από την TISCO
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Τρίχωμα από ψυχρά κυλίνδρους χάλυβα ASTM Standard με πάχος 0,1 - 10,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια για διακόσμηση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
301 Λεπτή Λωρίδα από Ψυχρά Κυλισμένο Ανοξείδωτο Χάλυβα με Γυαλισμένη Επιφάνεια για τη Βιομηχανία Ηλεκτρονικών
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
316 SS Grade Stainless Steel Strip Coil με πάχος 2,5mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Τεχνική ψυχρής έλξης Φωτεινή επιφάνεια Ατσάλινο σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα με προδιαγραφές 0,3 - 6,0 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Τεχνική ψυχρής ζωγραφικής Φωτεινή επιφάνεια Ιατρικής ποιότητας ατσάλινο σύρμα SS 304 σύρμα κράματος
| Διάμετρος σύρματος: | 0,3 - 6,0 mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Ψυχρά ελκυστήρα ASTM 201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα εξαγωνική μπάρα με φωτεινή επιφάνεια για δομικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Κρύο έλξης έξαγων ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια σε μεγέθη S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 201 304 ποιότητας, φωτεινής επιφάνειας, προσαρμοσμένη, μεγέθους S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |

