Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Λωρίδα από υπεραυστενιτικό ανοξείδωτο χάλυβα Grade 926 UNS N08926 για θαλάσσιες εφαρμογές
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.58.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
SUS316L Τροφίμων Ατσάλινη ταινία 0,8-1,5 mm για σκεύη
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 - 3,0 χιλιοστά |
| πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
SS304 316L Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πρωταθλήματα 316LMod από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλή αντοχή στη διάβρωση για χημικά / θαλάσσια
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316LMOD |
| Δάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
ASTM A240 316LMod Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με ενισχυμένη αντοχή σε τρύπες για σκληρά περιβάλλοντα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316LMOD |
| Δάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
ASTM / EN 253MA Πλάκα από Ωστενιτικό Ανοξείδωτο Χάλυβα Υψηλής Αντοχής για Βιομηχανικές Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 253ma / S30815 |
| Δάχος: | 3.0 - 80.0mm |
S32750 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Υψηλής αντοχής Ανώτερη αντοχή σε τρύπες κράμα 2507 NO.1 βαθμός επιφάνειας
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | S32750 / 2507 |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0 mm |
654SMO Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S32654 1.4652 SS Πλάκα πάχος 1,0 80,0 mm πλάτος 1500 mm 1800 mm 2000 mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 654SMO |
| Δάχος: | 1.0 - 80.0 mm |
SS304 Σχήμα σταγόνων δακρύων Κρύο έλαση από ανοξείδωτο χάλυβα Τετράγωνα πλάκα Αντιστροφή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,1 - 10,0mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

