Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.4mm 0.6mm λεπτές ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,01 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής σκληρότητας SUS630 SUS631
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | SUS630 SUS631 |
| Δάχος: | 10.0 -150.0 mm |
Ζεστή έλαση 316Ti Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα αριθ. 1 Τελική διασωματική αντοχή στη διάβρωση Βιομηχανική ποιότητα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti |
| Δάχος: | 3.0 - 80.0mm |
ΤΡ304H Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα Σωλήνες χωρίς συγκόλληση Σωλήνες υψηλού άνθρακα Σωλήνες SS OD10 - 406mm με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| Products: | Stainless Steel Seamless Pipe |
|---|---|
| Grade: | TP304H |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης OD 130mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Σκαμμένο λαμπερό λαμπερό σατέν |
|---|---|
| Τύπος Βαθμοί: | AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS |
| διά: | 5,5~150mm |
ГОРЯЧЕКАТАНЫЙ 1Cr13MoS AISI 410MOD X10CrMoS13 НЕРЖАВЕЮЩАЯ СТАЛЬ КРУГЛЫЙ СТЕРЖЕНЬ НАРУЖНЫЙ ДИАМЕТР 120мм GB/T20878-2007
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Σκαμμένο λαμπερό λαμπερό σατέν |
|---|---|
| Τύπος Βαθμοί: | AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS |
| διά: | 5,5~150mm |
SUS304 SUS316L Ζεστή έλαση, γυαλισμένη, χαλυβουργία από ανοξείδωτο χάλυβα, με προσαρμόσιμα σχέδια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | SUS304 SUS316L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Διπλός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | AISI316L / 1.4404/ 316S13 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Θερμοσυσταθείσα πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti S31668 DIN1.4571 για χημικές επεξεργασίες και ανταλλακτές θερμότητας
| Προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 316TI |
| Πάχος: | 0.6 - 80.0 mm |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 434 για σιγαστήρες συστημάτων εξάτμισης
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |

