Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
SUS 316 Στρογγυλή ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,08-3,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.08-3.0mm |
| Εύρος πλάτους | 51500mm | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Ακατέργαστο, HL, 8K, Καρό | Κύριοι βαθμοί | 201, 202, 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347, 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 4,4,4,4, |
| Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ | Βάρος συσκευασίας | 1,5-2 τόνοι (φύλλα), 6 τόνοι (κουλούρια) |
| Κόψιμο σχισμών | Διαθέσιμος | Κοπή με λέιζερ | Διαθέσιμος |
| Waterjet κοπή | Διαθέσιμος | Κοπή πλάσματος | Διαθέσιμος |
| Μηχανή κοπής | Διαθέσιμος | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο SUS 316 από ανοξείδωτο χάλυβα,Πηνίο SS Πάχους 0,08-3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα BA SUS 316
Υψηλής ποιότητας λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα σε πηνία με εύρος πάχους 0,08-3,0mm, κατασκευασμένες σύμφωνα με διεθνή πρότυπα για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Λωρίδες & Πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0,1mm-3mm Θερμής έλασης: 3,0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K Checkered, κ.λπ.) |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Διαθέσιμοι βαθμοί
Σειρά 200
201, 202
Σειρά 300
301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400
409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικοί βαθμοί
Duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράμα νικελίου
C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Διαθέσιμες μάρκες
TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO
Εύρος εφαρμογής
Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Επιφανειακό φινίρισμα
Γυάλισμα καθρέφτη, Φινίρισμα hairline, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Χρώμα τιτανίου, Φινίρισμα με καρό σχέδιο
Υπηρεσία κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή σχισμής
Υπηρεσία κάμψης
Πάχος κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσία συγκόλλησης
Οποιοδήποτε είδος διαδικασίας συγκόλλησης
Συσκευασία και παράδοση
Επιλογές συσκευασίας για φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία + κάλυμμα ξύλινων πλακών
- Τύπος 4: Ξύλινο κιβώτιο
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1,5 - 2 τόνους
Επιλογές συσκευασίας για πηνία
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινο πλαίσιο σχήματος #. Η επιφάνεια καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη. Κάθε πλαίσιο φορτώνει εντός 6 τόνων.
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 1 τόνος |
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν, έξοδα express επιβαρύνουν τον πελάτη |
Γκαλερί προϊόντων
Στοιχεία επικοινωνίας
Συνιστώμενα προϊόντα

