Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Λουρίδα EN 1,4539 0.13.0mm ανοξείδωτου A240 904L ASTM
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα με ανάγλυφο φύλλο / φύλλο χαρακτικής AISI304 με καλή αντοχή στην φθορά
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
ASTM A269 EN10216 TP310S Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Πιάτο 316L 1,4404 SUS316L 1500mm 1800mm 2000mm ανοξείδωτου UNS S31603
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 316L |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 ποιότητας, θερμής έλασης, με καθρεπτό φινίρισμα, φύλλο SS
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φωτεινός ανοπτημένος 201 304 316L 2205 ανοξείδωτου σωληνώσεων σωλήνας ανοξείδωτου καθρεφτών γυαλίζοντας
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα SUS316L Πάχος 0,1mm 0,12mm 0,15mm 0,2mm Λωρίδες SS Προσαρμοσμένο Πλάτος Κοπή με σχίσιμο Χωρίς γρέζια
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| Πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
Ζεστή έλαση 310S πλακέτα από ανοξείδωτο χάλυβα με επιφάνεια αφαλάτωσης και εξατομικευμένες επιλογές μεγέθους
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L θερμής έλασης ASTM A240 με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L 0.4-80mm θερμής και ψυχρής έλασης ASTM A240
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Πάχος: | 0.4 -80.0 mm |

