Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Φωτεινό (βαθμός BA) σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα TP304 TP316L σωλήνα ASTM A269
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | ανοξείδωτο 304 316l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
304 Επεξεργασμένο σχέδιο κυματισμού νερού από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 - 3,0 mm Φινίρισμα καθρέφτη
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένη ανοξείδωτη σπείρα σχισμών 201 200 σειρές 300 σειρές
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Υψηλό πιάτο ανοξείδωτου σκληρότητας ASME καυτό - κυλημένος 420 440C 17 - 4PH 17 - 7PH
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Πάχος: | 3.0100.0mm |
Ανθρακός 0,04% - 0,10% 316 Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλα Κόψιμο λέιζερ Κόψιμο πλάσμα Κόψιμο χωρίς βούρτσα
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Αίση 430, ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S43000 Σύμφωνα με το πρότυπο ASTM A240/240M-20a
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.0mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |
πιάτο ελεγμένα 1,4404 ανοξείδωτου 1.08.0mm 316L
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
AISI430 / EN 1.4016 / SUS430 / UNS S43000 Χάλυβα από ανοξείδωτο
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 έως 3,0 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |
λουρίδα EN ASTM 321 ανοξείδωτου 0.414.0mm cold-rolled καυτός - κυλημένος
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
SA240 λουρίδα ανοξείδωτου & cold-rolled ρόλος πάχος λουρίδα 201 0,3 - 3.0mm SS 304 301 316L
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |

