Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ψυχρά τυλιγμένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 321 με φωτεινή επιφάνεια και 1500*6000mm τυποποιημένο μέγεθος
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
SUS304 Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 0,1-3,0MM πάχος
| Προϊόντα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
201J1 λουρίδα 0.13.0mm ανοξείδωτου cold-rolled μικρή ανοχή
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Το άνευ ραφής EN 1,4404 σωλήνας AISI316 σωλήνων ανοξείδωτου ASTM A312
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
SCH40 σωλήνας SCH80 SCH160 TP347 ASTM A213 A312 ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 347 904L.etc |
| πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Σωλήνας ανοξείδωτου ASTM A312 347/347H/χωρίς συγκόλληση διάμετρος 1» σωλήνων τυποποιημένο μέγεθος 2» 3» 4» 5» 6» 8» 10»
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Εξωτερική διάμετρος 25mm 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm ατσάλινο σωλήνα φωτεινό γυαλισμένο για τη δομή
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Βαθμός 304 πιάτων ανοξείδωτου TISCO πάχος ASTM A240 3.040.0mm καυτό - κυλημένος
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 |
| Πάχος: | 3.0 - 40.0mm |
Σωλήνας ανοξείδωτου μικρών διαμέτρων για το βαθμό 304 316L ανταλλακτών και λεβήτων θερμότητας
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L 17-4ph 2205 2507.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα μικρής διαμέτρου TP304 TP316L TP321 SS
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

