Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου 201 0.3 - HL 8K 3.0mm 2B που τελειώνουν με το PVC το φύλλο ταινιών SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
SS316Ti/φύλλο πιάτων ανοξείδωτου SS316LN καυτό - κυλημένο ASTM A240
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |
Ο χωρίς συγκόλληση σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου UNS N08904/904L ένωσε στενά το σωλήνα DN10 σωλήνων SS - DN500
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
310s 1,4845 ράβδος Uns S31008/06cr25ni20 EN Astm ΜΒ φραγμών ανοξείδωτου
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Τρόφιμα ατσάλινου χάλυβα ASTM A312 310S για σωλήνες SS DN10-DN400
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 310s |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
SA269 Φωτεινός χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναψύκνωση ΤΡ304 ΤΡ316L ΤΡ321 ΤΡ310S 8*1mm 6*1mm
| Προϊόντα: | Βάλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Ανθεκτικός στη θερμότητα άψογος χάλυβας άψογος σωλήνας κράμα 310S / 2520 / 1.4845 / TP310S σωλήνες
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Ακριβείας Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα ASTM A269
| Προϊόντα: | Βάλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Μαύρο καθρέφτη φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0.8mm 1.0mm 1.2mm 4ft * 8ft Sandblasting, Ματ φινίρισμα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0,4 - 1,5 χιλιοστά |
304L / 1.4306 EN DIN JIS SS λουρίδων ανοξείδωτου πλάτος ρόλων λουρίδων σπειρών ASTM 5 - 1219mm
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |

