Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A790 κλάσης 304 316L 310S σε μήκος 6m Σωλήνες SS DN6-DN60
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
TISCO BAOSTEEL POSCO Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα AISI430 EN 1.4016
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 έως 3,0 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |
ASTM A276 UNS S42010 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής σκληρότητας Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα H1050 H1150 Επικρατεμένο
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
ASTM A182 F91 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A182 F91 |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. κλπ. |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα SUS443 που έχει γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 443 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά ελατημένη με επιφάνεια παρασκευής για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά έλασης με επιφάνεια πίκλ, ανθεκτικό φύλλο για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Αριθμό μοντέλου: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm ανοξείδωτου 310s
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
ανοξείδωτο 6m 304L γύρω από το φραγμό ASTM A276 316L 310S 321
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Το κράμα 347 πιάτο φύλλων ανοξείδωτου cold-rolled το SS 4ft * 8ft 5ft * 10ft 1000mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |

