Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
ASTM A312 AISI304 Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Σωλήνας νερού Σωλήνας καυσαερίων Σωλήνας σωλήνων TP304
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα ακριβείας SS Pipe ASTM EN DIN JIS Standard σε μήκος 6m για ιατρικό τομέα
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Μικρό κύμα νερού κυματισμός φινίρισμα φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα βαθμός 304 φύλλο κύματος νερού
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Γύρω από το Hexagon φραγμό ανοξείδωτου φραγμών ανοξείδωτου 201 304 316
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Ο βαθμός 1,4845 φύλλο & φύλλο ASTM EN DIN ανοξείδωτου 310S πιάτων SS cold-rolled η λήξη 2B
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Μικρό σημεία από ανοξείδωτο χάλυβα με επικάλυψη με αντίχειρα
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Επεξεργασμένη πλάκα χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 θερμής έλασης συμμορφούμενη με το JIS G4304 υψηλής απόδοσης για βιομηχανικό εξοπλισμό
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 / 1.4301 |
| Πάχος: | 3.0 - 80.0mm |
AISI304 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4ft*8ft Εμφασμένο φύλλο Χρυσό Bule Μαύρο χρώμα Brooze
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Ατσάλι Ατσάλι Διαμαντένιο Εμφασμένο φύλλο Aisi304 / 1.4301 Μονάδα 0,3 - 3,0 mm Astm En Din Standard
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
310S ακτίνα ανοξείδωτου ανθεκτική στη θερμότητα για την ακτίνα ανοξείδωτου Χ δομών λεβήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |

