Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ανοξείδωτη Λωρίδα Ψυχρής Κύλισης με Γυαλισμένη Επιφάνεια, Πλάτος Λωρίδας SS 10-1500mm
| Εύρος πάχους: | 0,1mm - 10,0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 2000mm |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα & πηνίο με πάχος 0,1-3mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ελάσματα & Κουλούρες από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς 400 ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια σε μέγεθος 1220*2440mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-0,0 mm πάχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,1 mm - 3,0 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm - 10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 1500mm (ψυχρής έλασης), 10mm - 2000mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Ψυχρά τυλιγμένη γυαλισμένη επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 3 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
1 mm πάχος Κρύο έλασης 301 από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
SUS BA 430 Ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα πηνίου με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-1500mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα πηνίου με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-1800mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 201 304 410 430 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
2.7mm Διαμετρήματος Peeling επιφάνεια Brushing ατσάλινο σύρμα με τεχνική ψυχρή-drawing για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

