Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Επισκόπηση των υλικών από ανοξείδωτο χάλυβα με τεχνική ψυχρής έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SA240 JIS G4305 SS Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα για συσκευασία
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Ψυχρά κυλούμενα φωτεινά στρώματα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 10-2000 mm για εφαρμογές ακριβείας
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Posco Baosteel Tisco Ψυχρά κυλούμενα φωτεινή επιφάνεια 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες Πλάκα SS
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ανοξείδωτη Λωρίδα Ακριβείας με Πάχος 0.1mm Ψυχρής Έλασης και Λαμπερής Επιφάνειας
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 6 - 1219 χλστ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | 2Β, φωτεινό, γραμμή μαλλιών |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L 310S 2205 με πλάτος 10-1800mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 310S 2205 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 304L 310S 316L Ψυχρής Κύλισης Γυαλισμένης Επιφάνειας Φύλλο και Πηνίο από Ανοξείδωτο Χάλυβα από TISCO
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Χάλυβα από χάλυβα που έχει υποστεί ψεκασμό σε θερμοκρασία κατώτερη των 50 °C
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανοξείδωτη Λωρίδα/Πηνίο Ψυχρής Ελάσεως με Γυαλισμένη Επιφάνεια, Πάχους 0,25 - 3mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 201 J1 J2 J4 Λωρίδα και Πηνίο από Ανοξείδωτο Χάλυβα με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Πάχος 0,1 - 10,0mm για Διακοσμητική Χρήση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

