Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
ASTM A240 AISI 304 Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτη Λωρίδα Πηνίου με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Πλάτος 10-1800mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Τρίχες από ανοξείδωτο χάλυβα 301 304 για ελατήρια σε διάφορες θερμοκρασίες
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.58.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Καθρέφτης χαραγμένο σχεδιαστικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 διακοσμητικό για την κατασκευή ανελκυστήρων
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Τρίχωμα από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα, βαλβίδα 301 βαθμού, με γυαλισμένη επιφάνεια, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αριθμό μοντέλου: | 301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθόνα φωτεινή επιφάνεια στρογγυλοειδής ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 10-2000 mm στην κατηγορία 201 304 316L
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα SUS409L με γυαλισμένη επιφάνεια σε μέγεθος 1220*2440mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | SUS409L SUH409L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Υψηλής ποιότητας 17-4PH / 630 ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα με τεχνική ψυχρής έλασης και πλάτος 10-2000mm
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 6 - 1219 χλστ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | 2Β, φωτεινό, γραμμή μαλλιών |
Ανοξείδωτη χαλύβδινη ταινία πηνίου κράμα SUS304 SUS316L SUS321 SUS430 στενές ταινίες SS Πλάτος 5 - 50mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Κρύο έλαση 409L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια σε 1220 * 2440mm Μέγεθος για διακόσμηση και κατασκευή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα SUS409L που έχει γυαλισμένη επιφάνεια και μέγεθος 1220*2440mm για σωλήνα συγκόλλησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

