Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ζυγισμένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινό γυαλισμένο 201 304 SS Κούφος σωλήνας ERW Ζυγισμένος
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 SS Τρίχωμα και περιτύλιγμα 0,1 - 3,0 mm πλάτος 5 - 1219 mm
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους στρογγυλής ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 θερμής έλασης, πάχους 6-50mm, πλάτους 1500mm 1800mm 2000mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 / 1.4301 |
| Πάχος: | 3.0 - 80.0mm |
τετραγωνικός σωλήνας ERW Wleded σωλήνων ανοξείδωτου 304 100*100mm στο πάχος 2mm 3mm 4mm μήκους 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
304 3/4H Ατσάλινες λωρίδες 0,1 - 3,0 mm Λωρίδες SS
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.5mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
430 BA NO.4 8K λουρίδων 2B ανοξείδωτου που τελειώνει τη σπείρα ανοξείδωτου ρόλων SS
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
SUS430 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1mm 0,2mm 0,3mm με 2D επιφανειακές ράβδους κοπής
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13.0mm |
| πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Λεπτές ανοξείδωτες χαλυβδοταινίες ποιότητας SUS304, 304, 1.4301 Πηνία χαλυβδοταινιών SS με πιστοποίηση EN10204-3.1
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
Μαύρο Καθρέφτη Ανοξείδωτο Φύλλο Χάλυβα Βαθμού 201 304
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |

