Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Πλήρης σκληρότητα 301 / UNS S30100 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα T.S > 1275Mpa ASTM A666
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.15 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
ράβδος 3m 4m 6m ανοξείδωτου 304 εξαγωνική 201 316L
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 1m x 2m / 4ft x 8ft
| Προϊόντα: | Φωτογραφία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Κοπή με σχισμή από ανοξείδωτες ταινίες χάλυβα JIS G4305 SUS304/SUS304L/SUS304H Πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
304 Ανοξείδωτο ατσάλινο φύλλο θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και ανάγλυφη πλάκα με καρό σχέδιο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Άλλες χημικές ουσίες
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πρότυπο ASTM A240
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ρολά ταινιών από ανοξείδωτο χάλυβα Austenitic SA240 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 321 347 SS
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα 301 304 316L 2205 2507 BA 2B HL 8K Φινίρισμα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.58.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 409L θερμής και ψυχρής έλασης, φύλλο 2D NO.1 επιφάνεια
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 409L |
| Πάχος: | 0,5-50,0 χλστ |

