Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304L πάχους 0,6mm με γυαλισμένη επιφάνεια και προδιαγραφές 1220*2440mm
| Πάχος: | 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Κρύο έλασμα 441 από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια για συστήματα εξάτμισης αυτοκινήτων EN 1.4509
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 441 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ψυχρής έλασης γυαλισμένη επιφάνεια ανθεκτικό στη διάβρωση φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 446 SUS446
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 446 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει πολυθεί κρύο με γυαλισμένη επιφάνεια για αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και τυπικές διαστάσεις 1220*2440mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Κρυοσυσταμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SUS 441 με γυαλισμένη επιφάνεια για συστήματα εξάτμισης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 441 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτική στη θερμότητα ψυχρής έλασης φωτεινής επιφάνειας πλάκα και φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 321
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
ASTM 440A 440B 440C Χάλυβα από ανοξείδωτο χαλύβδινο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 440A 440B 440C |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελεγμένο πιάτο ASTM EN DIN 201 316L 1000mm 1219mm 1500mm ανοξείδωτου 304
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου 304 κουλουριάζει το σχοινί λουρίδων 0,3 - 3.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |

