Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και προσαρμοσμένο πλάτος 3mm-2000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
EL 1.4301 201 Ψυχρής έλασης ανοξείδωτο ατσάλι σε πηνίο με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,1 - 10,0mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 με φινίρισμα κυματισμού νερού και πάχος 0,3 mm - 1,5 mm για διακοσμητικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Μη μαγνητικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 θερμής έλασης 0,6mm - 40,0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,6mm - 40,0mm |
|---|---|
| Επιλογές πλάτους: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Επιλογές μήκους: | 1000mm - 6000mm |
JIS G4312-2019 SUS436L Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Πάχος 0,3-3mm
| Αριθμό μοντέλου: | 436L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
JIS 410 SS Βαθμός Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Πάχος 0.3-3mm και Γυαλισμένη Επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 Ατσάλινο Τετράγωνο Πλάκα Ζεστό τυλιγμένο με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές κατά της ολίσθησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Χάλυβας Bao 10mm 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης S30408 Πλάκα SS Πλάτος 2500mm
| Πάχος: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm-2000mm |
| Μήκος: | 1000 mm-6000 mm |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
SS440c Κρυοσυσταθείσα λωρίδα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 1 mm και επιφάνεια HL
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

