Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Επικονική διάταξη που περιέχει τα ακόλουθα στοιχεία:
| Προϊόντα: | φύλλα και πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L 430. κλπ. |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Ο ανθεκτικός στη θερμότητα ρόλος φύλλων SS 310S cold-rolled το EN 1,4845 0.516.0mm
| Προϊόντα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πάχος: | 0.1 - 16.0mm |
AISI304 Πατρίνα ρυζιού Αντιστρέψιμη πλάκα ελέγχου από ανοξείδωτο 2.0 - 8.0 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Πλάκα από κράμα χάλυβα 12Cr1MoV πάχος 3,0 - 200 mm ζεστή έλαση ASTM GB EN DIN
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
441 Φεριτική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 4ft*8ft Standard Size
| Προϊόντα: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Ατσάλι ατσάλι 441 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Πλάκα από κράμα Incoloy θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | incoloy 800/800H /800HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Σωλήνας Incoloy 800 HT χωρίς συγκόλληση με τεχνική θερμής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια για αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πύλες Incoloy 800 HT ERW - Ζεστά κυλούμενα με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτική στη διάβρωση 1.4529 Πλάκα από κράμα βάσης νικελίου με τεχνική ψυχρής έλξης και προδιαγραφή 0,3 - 6,0 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Υψηλής αντοχής στην διάβρωση πλακέτα Inconel 625 και κράμα 625 φύλλα θερμής έλασης για αεροδιαστημικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Inconel 625 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

