Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
UNS N06625 Σιδηρουργική λωρίδα από κράμα νικελίου Ιδανική για ναυτικές, πυρηνικές και πετρελαϊκές και φυσικές εφαρμογές
| προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600.625.718.800,c276.400.κ.λπ. |
| Πάχος: | 0,05 - 30,0 χλστ |
Το EN 10204-3.1 πιστοποιητικό Inconel 600 πάχος πιάτων & φύλλων κραμάτων νικελίου 0,4 - 30.0mm καυτά - κύλησε ελασματοποιημένο εν ψυχρώ
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Inconel 600 |
| Πάχος: | 0.5 - 30.0mm |
Η υψηλή σπείρα 17-7PH λουρίδων σκληρότητας SS φωτεινή ανοπτεί το EN 1,4568
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
2$α σπείρα 436L 0.52.0mm JIS G4304 λουρίδων λήξης SS για το αυτόματο σύστημα εξάτμισης
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
42CrMo4 Alloy Steel Plate & 1.7225 Steel Plate EN DIN Standard Ίσης Βαθμού
| Προϊόντα: | πλάκα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Το EN 1,4028 ρόλος SUS420J2 30Cr13 0.35.0mm BA 2B φύλλων SS
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Εγγυημένη ανθεκτικότητα σε αλατιστοξείδιο
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Τεχνική κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 200Σειρά 300Σειρά 400Σειρά διπλής ανοξείδωτου χάλυβα |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Ο φωτεινός Polsihed σωλήνας 201 σωλήνας ERW σωλήνων ανοξείδωτου τετραγωνικός 304 316L SS ένωσε στενά τη στίλβωση λείανσης 400#
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
GCr15 Σύνθετο χάλυβα πλάκα ρουλεμάνιο χάλυβα UNS S52100 πάχος 6.0 - 80.0mm Custom Cutting
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 6.0 - 80.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |

