Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Κρύο τυλιγμένο περιτύλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-1800mm SS 304 Strip
| Αριθμό μοντέλου: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτος χάλυβας φερριτικός ανθεκτικός στη διάβρωση, πλάτος πηνίου 10-2000mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 443 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
654SMO Cold Rolled Stainless Steel Sheet for Harsh Environments Superior Resistance to Chlorides
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 654SMO |
| Πάχος: | 0.3 - 5.0mm |
SUS 430 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει εμβαδόν 10-2000 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 430 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ ανοξείδωτο 304 σπείρα 0.116.0mm 1000mm 1219mm 1500mm
| Προϊόντα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πάχος: | 0.1 - 16.0mm |
430/En1.4016 Ψυχρής Κύλισης Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Φινίρισμα 2B BA και Διαστάσεις 1220*2440mm
| Αριθμό μοντέλου: | 430 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
JIS G4312-2019 SUS436L Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Πάχος 0,3-3mm
| Αριθμό μοντέλου: | 436L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
SUS304 Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 0,1-3,0MM πάχος
| Προϊόντα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 ψυχρής έλασης ακριβείας, ιδανική για την κατασκευή αυτοκινήτων και ηλεκτρονικών
| Προϊόντα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Ελασματοποιημένη ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα ποιότητας 316L με πλάτος 10-2000mm για εφαρμογές ακριβείας
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

