Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 504 προϊόντα.
SUS316L / 1.4404 / 316L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 1219mm 1500mm πλάτος 0,1 - 6,0mm πάχος
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
Ανοξείδωτη χαλύβδινη ταινία πηνίου κράμα SUS304 SUS316L SUS321 SUS430 στενές ταινίες SS Πλάτος 5 - 50mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Υψηλής ποιότητας ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 304 ∙ Ανθεκτική στη διάβρωση και ανθεκτική για βιομηχανικές εφαρμογές
| Προϊόντα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Φωτεινός ανοπτήστε 304 το ρόλο 1,4301 ανοξείδωτου λουρίδων 1/4H 1/2H 3/4H FH ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Η λουρίδα 409L SUH409L ανοξείδωτου TISCO POSCO cold-rolled η 2$α λήξη 0.43.0mm
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
EN 10204-3.1 Πιστοποιητικό ASTM B575 Hastelloy C276 λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα Πάχος 0,1 - 2,5 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.4mm 0.5mm Μονάδα από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Κρύο έλαση 2B επιφάνειας σχισμή κοπή ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 304 / 1.4301 / SUS304 ρολ από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Υψηλή σκληρότητα 301 Τάχνη από ανοξείδωτο χάλυβα Τύπος SS Τάχνη UNS S30100
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
304 ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 1/4H 1/2H 3/4H FH πάχος 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,01 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |

