Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
904L EN DIN UNS N08904 SS ανοξείδωτου σωλήνας DN300 σωλήνων ASTM
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα EN 1,4845 σωλήνας Schedul 40 Schedul 80 σωλήνων σωλήνων ανοξείδωτου 310S σωληνώσεων SS ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Μη συνθετικό κράμα 800H/HT υψηλής θερμοκρασίας
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
Διάμετρος 50,8 mm Φωτεινό γυαλισμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 για χειροκίνητο
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Φωτεινό γυαλισμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 Διαμέτρου 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
ASTM A269 TP304 BA Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 6*0,6mm/6*1mm/8*1,0mm ±0,03mm
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
TP310S / 1.4845 Ατσάλινο σωλήνα σωλήνα SS σωλήνα SA269 ελεύθερη κοπή οποιοδήποτε μήκος
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Κρύο τραβηγμένο καυτό έλαση 310S σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα DN5 - DN200 SCH40S SCH80S SCH160S
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
1.4418 Στρογγυλά τετράγωνα και επίπεδα προφίλ από άψυκτο χάλυβα ASTM DIN GB EN Standard
| Ονομασία των προϊόντων: | 1.4418 μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Σύνθετο 926 UNS N08926 Ζεστά κυλούμενα αδιάβροχα σωλήνες από κράμα νικελίου / EN 1.4529 Σύνθετο σωλήνα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |

