Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
0,5-3 mm dik 1200-1250 mm brede SGCC DX51D gegalvaniseerde coilplaat GI metaalcoil voor koudgewalste toepassingen
Productdetails
| Dikte bereik | 0,5-3 mm | Breedte bereik | 1200-1250 mm |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit | DX51D+Z~DX56D+Z,DC51D,Q195,Q235,Q235A,ST02Z,CS-B | Zink coating | Z40~Z60/ Z80~Z100/ Z120~Z150/ Z275 |
| Buiktype | regelmatig lovertje, minimumlovertje | Randtype | Molenrand, Besnoeiingsrand |
| Oppervlaktebehandeling | Gechromateerd, geolied, anti-vingerafdruk (N) | Elektrolytisch verzinkte coating | E8,E16,E24,E32 |
| Galvalume-behandeling | Huid-gepasseerd, gechromateerd, AFP, geolied | Materiële kwaliteit | CQ, DQ, HSLA |
| Substraattype | Koudgewalste stalen spiraal | Productie dikte | 0,23~1,50 mm |
| Productiebreedte | 600 ~ 1250 mm | Transportpakket | Houten pallet |
| Productiecapaciteit | 500000 kg | ||
| Markeren | 0.5-3mm Thick Galvanized Coil Sheet,5-3 mm dikke gegalvaniseerde spiraalplaat,1200-1250 mm brede GI metaalcoil |
||
Productomschrijving
0.5-3mm Dik 1200-1250mm Breed SGCC Dx51d gegalvaniseerde spoelplaat Gi Metalen spoel
- Warm gedompelde gegalvaniseerde stalen spoel (SGCC, SGCD, SGCE)
- Elektrogalvaniseerde stalen spoel (SECC, SECD, SECE)
- Warm gedompelde galvalume staal spoel (GL)
Detaille specificaties
Type-01: warm gedompelde gegalvaniseerde stalen spoel
| Substraat | koudgewalste stalen spoel |
|---|---|
| Staalklasse | DX51D+Z~DX56D+Z, DC51D, Q195, Q235, Q235A, ST02Z, CS-B, enz. |
| Standaard | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden gebruikt voor de beoordeling van de kwaliteit van het product. |
| Dikte | 0.14 mm~1.0 mm |
| Breedte | 600 mm tot 1250 mm |
| Zinkcoating | Z40~Z60 / Z80~Z100 / Z120~Z150 / Z275 |
| Spangel | Regelmatige spandeel, minimale spandeel |
| De rand | Molenrand, snijrand |
| Oppervlaktebehandeling | Chromatische, geoliede, vingerdruk (N) |
Type-02: Elektrogalvaniseerde stalen spoel
| Substraat | koudgewalste stalen spoel |
|---|---|
| Staalklasse | DC01+ZE, SECCN5, CR4, ZStE180BH+ZE, enz. |
| Standaard | De in bijlage I vermelde voorschriften gelden ook voor de in bijlage I bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 bedoelde onderdelen. |
| Dikte | 0.14 mm~1.0 mm |
| Breedte | 600 mm tot 1250 mm |
| Zinkcoating | E8, E16, E24, E32 |
| De rand | Molenrand, snijrand |
| Oppervlaktebehandeling | Geolieerd, fosfaat (P), anti-vingerafdruk (N) |
Type-03: Warm gedompelde galvalumstaal spoel
| Substraat | koudgewalste stalen spoel |
|---|---|
| Dikte | 0.14 mm~2.0 mm |
| Breedte | 600 mm tot 1250 mm |
| Spangel | Regelmatig, Zero. |
| Behandeling | Door de huid geperst, gechromeerd, AFP, geolied |
| Kwaliteit | CQ, DQ, HSLA |
Koudgewalst productieproces
Onze koudgewalste productielijn werkt met 4 converteerbare rollen in één raamwerk.HSLA-staalIn de eerste plaats is het belangrijk dat de in de eerste plaats gebruikte technieken worden toegepast.
Producten galerij
Geadviseerde Producten

