Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
0.5-3mm πάχος 1200-1250mm πλάτος SGCC DX51D Ζυγισμένο φύλλο κυλίνδρου GI μεταλλικό κυλίνδρο για εφαρμογές ψυχρής έλασης
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0,5-3mm | Εύρος πλάτους | 1200-1250mm |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | DX51D+Z~DX56D+Z,DC51D,Q195,Q235,Q235A,ST02Z,CS-B | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40~Z60/ Z80~Z100/ Z120~Z150/ Z275 |
| Τύπος με ράβδους | κανονική πούλια, ελάχιστη πούλια | Τύπος άκρης | Άκρη μύλων, άκρη περικοπών |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Χρωματισμένο, Λαδωμένο, Αντιδαχτυλικό Αποτύπωμα (Ν) | Ηλεκτρογαλβανισμένη επίστρωση | E8, E16, E24, E32 |
| Θεραπεία Galvalume | Skin-passed, Chromated, AFP, Oiled | Ποιότητα υλικού | CQ, DQ, HSLA |
| Τύπος υποστρώματος | Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης | Πάχος παραγωγής | 0,23~1,50 χλστ |
| Διάμετρος παραγωγής | 600~1250mm | Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | ||
| Επισημαίνω | Γαλβανισμένο φύλλο πάχους 0,5-3 mm,Μεταλλικό πηνίο GI 1200-1250mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
0.5-3mm Παχύ Φύλλο/Πηνίο Γαλβανισμένου Χάλυβα SGCC Dx51d Με Πλάτος 1200-1250mm
- Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα εν θερμώ (SGCC, SGCD, SGCE)
- Πηνίο ηλεκτρογαλβανισμένου χάλυβα (SECC, SECD, SECE)
- Πηνίο χάλυβα Galvalume εν θερμώ (GL)
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
Τύπος-01: Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα εν θερμώ
| Υπόστρωμα | Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | DX51D+Z~DX56D+Z, DC51D, Q195, Q235, Q235A, ST02Z, CS-B, κ.λπ. |
| Πρότυπο | JIS G3302-2007, GB/T2518-2008, ST02Z, DIN EN 10327, ASTM A653 |
| Πάχος | 0.14mm~1.0mm |
| Πλάτος | 600mm~1250mm |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | Z40~Z60 / Z80~Z100 / Z120~Z150 / Z275 |
| Κρύσταλλοι | Κανονικοί κρύσταλλοι, Ελάχιστοι κρύσταλλοι |
| Άκρη | Άκρη εργοστασίου, Κομμένη άκρη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωμιωμένο, Λιπασμένο, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα (N) |
Τύπος-02: Πηνίο ηλεκτρογαλβανισμένου χάλυβα
| Υπόστρωμα | Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | DC01+ZE, SECCN5, CR4, ZStE180BH+ZE, κ.λπ. |
| Πρότυπο | JIS G3302-2007, GB/T2518-2008, DIN EN 10327, ASTM A653 |
| Πάχος | 0.14mm~1.0mm |
| Πλάτος | 600mm~1250mm |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | E8, E16, E24, E32 |
| Άκρη | Άκρη εργοστασίου, Κομμένη άκρη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λιπασμένο, Φωσφορικό (P), Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα (N) |
Τύπος-03: Πηνίο χάλυβα Galvalume εν θερμώ
| Υπόστρωμα | Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Πάχος | 0.14mm~2.0mm |
| Πλάτος | 600mm~1250mm |
| Κρύσταλλοι | Κανονικοί, Μηδενικοί |
| Επεξεργασία | Skin-passed, Χρωμιωμένο, AFP, Λιπασμένο |
| Ποιότητα | CQ, DQ, HSLA |
Διαδικασία παραγωγής ψυχρής έλασης
Η γραμμή παραγωγής ψυχρής έλασης λειτουργεί με 4 μετατρέψιμους κυλίνδρους σε ένα ενιαίο πλαίσιο. Τα υλικά περιλαμβάνουν: χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα (CQ, DQ, DDQ), χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα υψηλής αντοχής (Q195, Q235, Q345), χάλυβας HSLA, χάλυβας βαθιάς υφής, και χάλυβας IF. Πάχος κάλυψης: 0.23~1.50mm, πλάτος: 600~1250mm.
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

