Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
409L Roestvrijstalen Spoel Koudgewalste Corrosiebestendige Strip voor Automobieluitlaat met Hoge Treksterkte
| Model-NR.: | 409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
De ENGELSE 1,4841 0.630.0mm AISI 314 Plaat van het Roestvrij staalmetaal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 1.4841 |
EN 1,4319 ENGELSE ASTM JIS 301 Roestvrij staalplaat 0.430mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 1.4319 |
ASTM EN DIN JIS Standaard roestvrij staal gecheckerd / roestvrij staal diamanten plaat
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Roestvrij staal diamantenpatroon geïmprimeerd plaat / diamantenpatroon 3D SS-plaat
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
Duurzame 317L roestvrijstalen plaat voor voedsel- en farmaceutische apparatuur
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
904L roestvrijstalen plaat snijden Ronde plaat / vierkant plaat / ringplaat laser snijden
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM A240 301 roestvrijstalen band 1 mm 1/4H 1/2H 3/4H FH
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
JIS G4305 SUH409L Roestvrijstalen plaat en plaat 2D NO.1 Afwerking SS-plaat / SS-plaat
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | Roestvrij staal 409L |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
TISCO 445 Blad van roestvrij staal ASTM EN DIN Standard UNS S44500 / EN 1.4621 SS Blad
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | roestvrij staal 445 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |

