Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Heldere oppervlakte 304 BA roestvrij staal spoel 0,2 - 2,0 mm SS spoel 1000 mm 1219 mm
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
ASTM A276 UNS S42010 Ronde staalstaaf van roestvrij staal met hoge hardheid
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Koudgewalste warmgewalste vlekkeloze platen van roestvrij staal 200 serie 300 serie 400 serie 2B NO.1 HL 8K oppervlak
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
UNS S31600 / 316 Lasersnijden van roestvrijstalen platen Ronde / vierkant met gat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM / EN / JIS standaard roestvrijstalen platen 321 321H Dikte 0,6 - 80,0 mm van TISCO
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste 304 NO.1 afgewerkte roestvrijstalen plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Tisco 304 Roestvrij Staal Plaat met 2B Oppervlak 1219*2438mm SS Plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
304 316L Roestvrij Staal Sanitair Naadloze Koudgewalste en Gepolijste Buis
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 AISI 304 koudgewalste roestvrijstalen band met gepolijst oppervlak en breedte 10-1800 mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste roestvrijstalen plaat 304L / UNS S30403 SS Plaat van BAOSTEEL 5FT*20FT
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S30403 / 304L |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |

