Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
400-serie AISI430 roestvrijstalen plaat 1000*2000mm 4ft*8ft SS-plaat EN 1.4016
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | Roestvrij staal AISI430 / EN 1.4016 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
ASTM EN DIN JIS standaard roestvrijstalen plaat 304 / 1.4301 / SUS304 SS plaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Klasse 304 316L 2205 roestvrij staal Kaarsplaat gladde achterzijde Dikte 3,0 mm 4,0 mm 5,0 mm 6,0 mm
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 3.0mm 4.0mm 5.0mm 6.0mm 8.0mm |
Warmgewalste 329-klasse roestvrij staalplaten met een verbeterde duurzaamheid voor de chemische en voedingsmiddelenindustrie
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
1/4 Naadloze buis DIN 1,4301 van het duim-20 Duimroestvrije staal
| Producten: | roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Rang: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| norm: | EN VAN ASTM GB |
EN 1.4021 Roestvrij staalbalk/ronde balk/vlakke balk/vierkante balk SS420 X20Cr13 roestvrij staal
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Anti-glijstaal plaatplaat 316L / 1.4404 SS
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Industriële kwaliteit 317L roestvrij staalplaten, bestand tegen pits en scheuren
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
6m 304L Roestvrij staal Ronde Bar ASTM A276 316L 310S 321
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Dikte 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm roestvrij staal
| Producten: | roestvrijstalen spoel & band |
|---|---|
| Dikte: | 0.43.0mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |

