Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Beide maat PVC Protect Film BA Oppervlakte roestvrij staal spoel Klasse 304 / AISI304 / EN 1.4301
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
201 304 316L anti-glijdende gekabelde plaat van roestvrij staal Dikte 0,5 - 8,0 mm
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Koudgewalste roestvrijstalen strips Legering 304/304L/304H SS rollen Gesneden snijden zonder braam
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Lasersnijden 321 roestvrijstalen plaat 6,0 mm tot 14,0 mm Maatwerk snijden SS plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 304L Kwaliteit Warmgewalste Roestvrijstalen Plaat met Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste SUS304 Spiegel RVS Plaat met PVC Coating voor Decoratie en Keukengerei
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalste 2B Oppervlak 304 Kwaliteit Roestvrij Staal Spoel SS 304 Spoel voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 Standaard Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Coil Strip Breedte 10-1800mm Koudgewalste Staalstrip
| Model-NR.: | 304 316L 310S |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst 301 304 316L roestvrijstalen band SS band Breedte 6 - 610 mm Slits snijden zonder boor
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

