Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
AISI444 Blad van roestvrij staal Blad van roestvrij staal voor watertank
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | Roestvrij staal 444 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
436L roestvrijstalen platen platen SS plaat 0,5 - 3,0 mm 2D oppervlak Mile Edge
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | roestvrij staal 436L |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
ASTM A240 legering 446 SUS446 roestvrijstalen plaat hoogchroom 6,0*1500*3000 mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS S38815 / Alloy 825 / 1.4858 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Roestvrij staalplaat 304 316L 0,4-80 mm warm koud gewalst ASTM A240
| Producten: | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Hoge precisie 316L / 1.4404 / SUS316L roestvrijstalen strips 0,1 mm - 3,0 mm voor voedsel- en medische sector
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | Binnen 1219 mm |
Inwendige diameter 508 mm roestvrij staal strip rollen legering 316L met ASTM JIS GB EN standaard
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | Binnen 1219 mm |
SUS316L Roestvrijstalen Strips Dikte 0,1 mm 0,12 mm 0,15 mm 0,2 mm SS Strips Aangepaste Breedte Gesneden Zonder Braam
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | Binnen 1219 mm |
Koudgewalste 2B-oppervlaksscheuringsbanden van roestvrij staal 304 / 1.4301 / SUS304 roestvrij staal rollen
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| breedte: | binnen 1500mm |
439 Koudgewalst roestvrij staalstrookdikte 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.01 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Van de het Roestvrije staal het Geruite Plaat van ASTM A240 Antislipblad AISI316L 8.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 3.0- 8.0mm |

