Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Koudgewalst 0,6 mm tot 3,0 mm roestvrij staalplaat van de kwaliteit 904L voor corrosiebestendigheid
| Dikte bereik: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Breedte -opties: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm |
| Lengte -opties: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm |
DIN 1.4529 roestvrijstalen plaat / SS plaat legering 1.4529 Dikte 0,4 - 30,0 mm Warm gewalst en koud gewalst
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
316 Roestvrijstalen plaat 4x8ft 5x20ft 8x20ft Koud Warm Gewalst
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0.6 -80.0 mm |
0.6 - 80.0 mm Dikte koudgewalst warmgewalst 2B NO.1 Afwerking 321 roestvrij staal plaat en plaat
| Dikte bereik: | 0.6 - 80.0 mm |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, NO.1, SATIJN, 2D, BEDELAARS, ENZ. |
Baosteel Graad 321 roestvrij staalplaat koudgewalst met dikte 3,0 - 100 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASTM A240/240M-20a AISI347H Hoogkoolstof austenitisch roestvrij staalplaten
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 347H |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
304 316L roestvrij staal geïmprimeerd plaat 0,6-2,0 mm helder kraalpatroon
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Cijfer: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Premium SUS304 8K hooggepolijste spiegelplaat van roestvrij staal 1220x2440 mm, 0,6 ∼2,0 mm dik, dubbelzijdig PVC-film voor interieur- en architectonisch gebruik
| Producten: | 8K het blad van het spiegelroestvrije staal |
|---|---|
| Cijfer: | 304 |
| Dikte: | 0,6 - 16,0 mm |
Premium 316 geborstelde roestvrijstalen plaat, niet-reflecterend oppervlak voor industriële toepassingen
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 201 304 316L 410 430 |
| dikte: | 0,4 - 16,0 mm |
ASTM A240 321 Roestvrij staalplaat warmgewalst 3,0 - 80,0 mm van TISCO POSCO
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

