Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
304 Roestvrij Staal Geruite Plaat Warmgewalst Antislip Pers Stempel Patroonplaat
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 200 serie, 300 serie, 400 serie |
| Dikte: | 0.3-120 mm. |
SUS304 SUS316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrij Stalen Traanplaat voor Decoratieprojecten
| Model-NR.: | SUS304 SUS316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 409L roestvrijstalen band met gepolijst oppervlak in 1220*2440mm Grootte voor decoratie en constructie
| Model-NR.: | 409L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASME SA240 S30408 No. 1 Oppervlak 304 Roestvrij Staalplaat voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 1,4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
AISI Koudgewalste 430 Roestvrij Staal Spoel met 2B BA Oppervlak en 500-1500mm Breedte SS Strip Spoel
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASTM A240 Legering 316LN Roestvrij Staalplaat voor Hoge-Temperatuur Toepassingen Koudgewalst met 0,6 - 80,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat legering 904L UNS N08904 Corrosiebestendig 1500*6000mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | het inleggen |
Koudgewalste 301 roestvrijstalen strip met gepolijst oppervlak en breedte 10-2000 mm
| Model-NR.: | 301 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 Graad S20910 XM-19 koudgewalst roestvrij staalplaat met helder oppervlak 0,6 - 8,0 mm
| Dikte bereik: | 0,6 - 8,0 mm |
|---|---|
| Koud gerolde dikte: | 0,3 - 3,0 mm |
| Heet opgerolde dikte: | 4,0 - 10,0 mm |

