Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
ASTM A240 304 roestvrijstalen plaat met oppervlakteafwerking nr. 1 en afmeting 1500X3000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste roestvrij staalplaat met helder oppervlak voor het op maat snijden van goot en het flitsen van metaal
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgewalst gepolijst oppervlak SS 436L roestvrij staalplaat met corrosiebestendigheid
| Modelnummer: | 436L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen band 0,1 - 3,0 mm Dikte voor industriële toepassingen
| Dikte bereik: | 0,1 mm - 3,0 mm (koudgewalst), 3,0 mm - 10 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Breedte bereik: | 5 mm - 1500 mm (koudgewalst), 10 mm - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
Koudgewalst Warmgewalst 0,6 - 80,0 mm 904L roestvrijstalen platen Pipe bars Strips
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Eenvoudig te installeren regenwatergoot van koudgewalst roestvrij staal, kwaliteit 304, voor aangepaste toepassingen
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
0,8 mm dikte Type 820 koudgewalst roestvrijstalen dakpaneel en gegolfd roestvrijstalen plaat
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430. enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
| Breedte: | aangepast proces als verzoek |
ASTM A240 N08904 904L roestvrij staalplaat koudgewalst corrosiebestendig SS-plaat metaal
| Modelnummer: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Klasse 201 J1 J3 roestvrijstalen band en band met een dikte van 1 mm en 2 mm met behulp van koudgewalste techniek
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
1 mm dikte koudgewalste 301 roestvrijstalen striprol met gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

