Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
JIS gestempelde watergolf roestvrij staalplaat met 0,4 - 1,5 mm dikte en gepolijst oppervlak voor eetkamer
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
8K Spiegelafwerking Roestvrij Staal Plaat met 0,3 - 3,0 mm Dikte voor Plafond en Bekleding Decoratieve Watergolf Panelen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Anti-fingerprint geïmprimeerd roestvrij staalplaat AISI304 met 0,4 - 3,0 mm dikte SS-plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Chemische Dikte van de het Bladplaat 254SMO van het Legeringsroestvrije staal 0,6 - 30.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmgewalste 314 Roestvrij Staalplaat Hittebestendige SS Plaat 3,0 - 20 mm Dikte
| Model-NR.: | 314 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat / Antislip Plaat met Reliëf Decoratief Patroon
| Model-NR.: | 201 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Austenitisch roestvrij staal bandrolletjes SA240 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 321 347 SS rol
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Bao Steel 10 mm 304 Roestvrij Staal Plaat Warmgewalst S30408 SS Plaat 2500 mm Breedte
| Dikte: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm-2000 mm |
| Lengte: | 1000 mm-6000 mm |

