Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
AISI316L/1.4404/S31603 Roestvrijstalen Plaat Lasergesneden Rond Vierkant en Ringen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
Roestvrijstalen reliëfplaat Regendruppelpatroon SS-plaat voor decoratie Spiegeloppervlak Met laserfilm
| Products: | Embossed Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 304 201 316L 430 410S.etc |
| Standard: | ASTM EN JIS GB |
Koudgewalste SS 316L Roestvrijstalen Plaat met 0,25 - 3 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 316 / 316L / 316H roestvrijstalen plaat Warmgewalst NO.1 Afwerking Vierkante plaat Ronde cirkel
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
TISCO Gesmede Dikte 10mm Rang 201 304 316L 310S 410 420 431 630 van de Roestvrij staalplaat
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316l 310s 321 410 420 431 630.etc |
| Dikte: | 10 - 300mm |
0.6mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm Edelstaal geïmprimeerd plaat voor het bureau
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Cijfer: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Dikte 0,4 - 3,0 mm AISI304 / 1,4301 Edelstaal geïmprimeerd plaat / SS bekleed plaat
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
Douaneroestvrij staal Gesmede Plaat 10 - 300mm Plasma die Om het even welke Grootte snijden
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316l 310s 321 410 420 431 630.etc |
| Dikte: | 10 - 300mm |
X2CrNiMoN17-13-5 / 1.4439 roestvrijstalen platen SS plaat met EN 10204-3.1 certificaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4439 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
TP304 Roestvrij staal zeshoekige buisbuis S14 - S70mm in 6m lengte
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Pijp |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |

