Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
904L koudgewalst roestvrij staal plaat 4ft*8ft SS plaat UNS N08904 0,4 - 6,0 mm voor drukvat
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
TISCO-de Rolrang 201 van de Roestvrij staalstrook 301 410 420 430 10.0mm
| PRODUCTEN: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Warmgewalst 316Ti geïmprimeerd roestvrij staalplaat UNS S31635 0,8 - 10,0 mm
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
317L roestvrijstalen plaat - UNS S31703 / 1.4438 SS Platenbreedte 1000mm 1250mm 1500mm 2000mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
309S hittebestendig Roestvrij staalbroodje
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
316Ti 1,0 - 30,0 mm Spiegelstaalplaat CR HR
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Dikte: | 1.5 - 50.0 mm |
316Ti roestvrij staalplaat ASTM EN DIN JIS Standard Warmgewalst din 1.4571 / UNS S31635 Roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S31635 / 1.4571 / 316Ti |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
ENGELSE Standard 321 het Roestvrije staalplaat 1,4541 van ASTM GB JIS Roestvrij staalss Plaat en Blad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 321 |
| Dikte: | 0.880.0mm |
ENGELSE 10088-2 1,4833 Roestvrij staalplaat voor Boilerdelen Hittebestendige 16.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S / 310S |
| Dikte: | 3.0 - 16.0mm |
Duplex UNS S32550 roestvrijstalen plaat legering 255 roestvrijstalen 1.0 - 30.0 mm CR HR SS plaat
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32550 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |

