Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
439 Roestvrij staalblad 2B tweede Eindigende 0.83.0mm TISCO POSCO
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Het Roestvrije staalplaat van ASTM A240 309S 3,0 - 16.0mm TISCO 1219mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S |
| Dikte: | 3.0 - 16.0mm |
SS316Ti/SS316LN-het Blad Warmgewalste ASTM A240 van de Roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
2B NO.1 HL 8K Oppervlakte roestvrijstalen plaat 904L / DIN 1.4539 SS plaat / SS plaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI 434 Roestvrij staalstrook 0.43.0mm Koudgewalste 2B
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
De warmgewalste Legering 317L/1,4438 van het de Plaatblad van Roestvrij staalrollen AISI317
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 317L / UNS S31703/EN 1,4438 |
| Dikte: | 0.430.0mm |
Duplex S32750 Stainless Steel Plate Alloy 2507 / EN 1.4571 Snijplaten
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S32550 / legering 255 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Hittebestendige 310S-Roestvrij staalstrook 0.510.0mm 1,4845
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Walste het ENGELSE 321 Roestvrij staalblad van ASTM JIS GN 1,4541 Roestvrij staalbreedte 1000mm 1219mm koud
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
304 roestvrij staal Geruite Plaat 3.0mm - Warmgewalste 8.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 3.0- 8.0mm |

