Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
UNS S32304 Duplex roestvrij staal plaat Dikte 3,0 - 40,0 mm Op maat gesneden Alle maten legering 2304 roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32304 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
SA240 Klasse 329 roestvrij staal plaat 0,4 - 20,0 mm SS plaat in 5ft*20ft 4ft*8ft UNS S32900
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32900 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
AISI321 roestvrijstalen plaat Plaatdikte 0,8 - 60,0 mm in 1219 mm 1500 mm Breedte SS plaat
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32100 / 321 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
310S UNS S31008 Plaat van roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | UNS S31008 / 310S / 1.4845 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Warmgewalste roestvrijstalen plaat 304L / UNS S30403 SS Plaat van BAOSTEEL 5FT*20FT
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S30403 / 304L |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Warmgewalst 317L 3,0 - 12,0 mm 317L legering roestvrij staal in spoelen
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S31703 / 317L |
| Breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
ASTM A276 Klasse 303 roestvrijstalen plaat AOD Groeiende SS plaat UNS S30300 0,5 - 10,0 mm Dikte
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 303 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Hittebestendige roestvrijstalen plaat Klasse 314 / UNS S31400 SS Plaatdikte 3,0 - 60,0 mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 314 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
EN 10088 1.4571 Roestvrij staalplaat Plaat 316Ti SS Plaat koudgewalst 0,6 - 3,0 mm Dikte
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Roestvrij staal diamantenpatroon geïmprimeerd plaat / diamantenpatroon 3D SS-plaat
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |

