Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
304 decoratief roestvrij staalplaat met 0,3 - 1,5 mm dikte en gepolijst oppervlak voor wandbekleding
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 316L roestvrijstalen gekabelde plaat Corrosiebestendige gekabelde plaat voor chemische industrie
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Decoratieve roestvrijstalen plaat geïmprimeerde watergolfplaat voor wandbekleding
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
ENGELS 10088-2 1,4404/316L Roestvrij staalblad en Plaatss Blad 0.3 - 30.0mm SS Plaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
AISI329 van de roestvrij staalblad & Plaat Dikte 1,0 - 20.0mm SS Koudgewalst Plaatblad 2B
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalste SUS321 AISI 321 roestvrijstalen plaat met helder oppervlak en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 310s-Roestvrij staalplaat 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S / 1.4845 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Het Roestvrije staalblad SUS444 0.410.0mm TISCO POSCO AISI444 van JIS G4305
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
0.6 - 80.0 mm Dikte koudgewalst warmgewalst 2B NO.1 Afwerking 321 roestvrij staal plaat en plaat
| Dikte bereik: | 0.6 - 80.0 mm |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, NO.1, SATIJN, 2D, BEDELAARS, ENZ. |
AISI304 AISI316L roestvrij staal gecheckerde plaat anti-glijstaal plaat
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |

