Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 2b ba finish stainless steel circle ] bij elkaar passen 128 producten.
Koudgewalst gepolijst oppervlak cirkel en schijf van roestvrij staal AISI 316
| Model-NR.: | 316 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Vloeiend afgewerkte roestvrij staalplaat van 304 4FT*8FT voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
BA Spiegel Afgewerkte koudgewalste roestvrijstalen schijf en cirkel met aangepaste diameter
| Materiaalkwaliteit: | 200series |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 304 NO.1 afgewerkte roestvrijstalen plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Wave Water Ripple Finish Roestvrij staalplaat 304 met spiegel Gld Spiegel Finishing
| Producten: | Watergolf roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
17-7PH roestvrijstalen plaat warmgewalst SS plaat UNS S17700 warmgewalst 10 - 200 mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-7PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
301 Roestvrij staalplaat ASTM A240 SS Plaat 0,4 - 10,0 mm AISI301 Roestvrij platen
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
17-4PH roestvrijstalen plaat warmgewalst 10 - 150 mm SS plaat UNS S17400 Custom Cutting
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Roestvrij staal 304H Plaat / plaat SS304H Plaat Carbon 0.04-0.10 Voor warmtebestendige onderdelen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304H / UNS S30409 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Lasersnijden van 310S roestvrijstalen plaat in vierkante, ronde en cirkelvormige vormen, warmgewalst, dikte 3,0 - 40,0 mm
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |

